|
|
|
|
 |
Gabis24
2008-06-14 19:39:23
|
1137
|
Élvefogó csapda. Kölcsönkérni vadász,solymász ismerőstől (stb.) vagy venni pl.: Anivet
Belerakni kaját (tojást, húst), majd ha belemegy, akkor messzire elvinni. Ha kölykök vannak, akkor nem túl szerencsés ez... mert ilyenkor azok még mamlaszabbak és hiába fogjátok be esetleg az összeset (amire egyébként kevés az esély, hogy mind tutire meglegyen), elengedéskor úgyis szanaszét futnak... a kölykök meg még nem igazán tudnak vadászni. |
|
 |
karimax
2008-06-08 15:27:22
|
1133
|
| Kutya alól a rongyot amin fekszik jó ideje, felvinni a padlásra, a ki-bejárójához. |
|
A hozzászólás:
 |
bysz
2008-06-07 11:52:55
|
1130
|
Sziasztok!
Egy barátom nevében kérnék segítséget, komoly problémája van a nyestekkel. Beköltöztek a padlására, szétrágtak mindent. Most teljesen felújította a tetőt, a nyest visszaköltözött. Bármilyen megoldás érdekelné. S.O.S.
Előre is köszönöm.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|