Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
angyalmano Creative Commons License 2008-06-06 15:01:21 611

 

 Nekem van egy T-CON 17-es telém, ha érdekel irj.

Előzmény:
akika111 Creative Commons License 2008-05-06 21:47:38 608
 

Sziasztok!

 

Egy barátom nevében írok, szeretne vásárolni egy Raynox 6600 Pro nagylátó előtétlencsét, Panasonic FZ30-ra.  55mm-est!

 

Ha van valakinek esetleg, és nem használja, és szeretne megválni tőle, az írjon nekem!

 

Köszi!!!

 


 

Üdv

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!