Keresés

Részletes keresés

PET SHOP BOY Creative Commons License 2008-06-04 19:22:30 64
Ezek szerint mégis csak besértődtél?
Mi az amit nem tok?
A hozzászólás:
Thomas_ Creative Commons License 2008-06-03 10:49:00 63
En nem akarom senkire se raeroltetni a velmenyemet, eppenhogy Sure csinalta ezt. Kitortoltette, ami nem tetszett neki, raadasul mindenfele kommentar nelkul, igy akik nem olvastak, jo hogy nem is ertik, hogy mi tortent:( En meg eppen azt csinalom, amit mondasz, befejeztem a vitatkozast, inkabb nem is irok oda. Amikor a moderacios topicban kirobbant a vita, nem sokan jottek at, es alltak mellenk, tehat innentol kezdve engem sem erdekel az egesz...
Latod hiaba olvasol el mindent, mert ami nincs mar ott, az a lenyeg:)
Előzmény:
PET SHOP BOY Creative Commons License 2008-06-03 10:23:02 62
A topic az pont erről szól!Minden ember véleményéről!Nem vagyunk egyformák és meg kő tanulni a más véleményét elfogadni és nem ráerőltetni a mi véleményünket másra!Nekem is van sok minden amivel nem értek egyett!De annál értelmesebbnek tartom magam hogy nálam értelmileg gyengébbekkel vitába szálljak! :D
Akik meg értelmesebbek nálam azok meg velem nem vitatkoznak! :D

Soxor végigolvastam a hozzászólásotokat és sajnos a mai napig nem értem hogy mé sértődtél be! :(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!