|
|
|
|
 |
PET SHOP BOY
2008-06-04 19:22:30
|
64
|
Ezek szerint mégis csak besértődtél? Mi az amit nem tok? |
|
A hozzászólás:
 |
Thomas_
2008-06-03 10:49:00
|
63
|
En nem akarom senkire se raeroltetni a velmenyemet, eppenhogy Sure csinalta ezt. Kitortoltette, ami nem tetszett neki, raadasul mindenfele kommentar nelkul, igy akik nem olvastak, jo hogy nem is ertik, hogy mi tortent:( En meg eppen azt csinalom, amit mondasz, befejeztem a vitatkozast, inkabb nem is irok oda. Amikor a moderacios topicban kirobbant a vita, nem sokan jottek at, es alltak mellenk, tehat innentol kezdve engem sem erdekel az egesz... Latod hiaba olvasol el mindent, mert ami nincs mar ott, az a lenyeg:) |
|
Előzmény:
 |
PET SHOP BOY
2008-06-03 10:23:02
|
62
|
A topic az pont erről szól!Minden ember véleményéről!Nem vagyunk egyformák és meg kő tanulni a más véleményét elfogadni és nem ráerőltetni a mi véleményünket másra!Nekem is van sok minden amivel nem értek egyett!De annál értelmesebbnek tartom magam hogy nálam értelmileg gyengébbekkel vitába szálljak! :D Akik meg értelmesebbek nálam azok meg velem nem vitatkoznak! :D
Soxor végigolvastam a hozzászólásotokat és sajnos a mai napig nem értem hogy mé sértődtél be! :(
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|