Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Sj Creative Commons License 2008-05-28 21:47:31 336
Azért egy új kártyánál illik egy format gombot nyomni. Másrészt kártyát érdemes viszonyleg megbízható helyról venni sok a hamis (sandisc pl).
Próbálkozni lehet a Cf cardsetup, pci_us_smartrecovery, pci_filerecovery progikkal, hátha sikerül menteni valamit. Utána kiderül, hogy meghalt e a kártya...
Előzmény:
Bumbee Creative Commons License 2008-05-28 18:28:49 335

Sziasztok!

 

Tanácsot szeretnék kérni. Egy Sandisk Extreme III 4GB kártyára készült ma 100 kép egy EOS 5D-vel. Vissza is néztük őket, belenagyít stb. Aztán mikor hazajöttem kártyaolvasóba be, kiírja, hogy meg kéne formázni a kártyát. Visszateszem a fényképezőbe, ott azt írja, CF card not formatted. Ok, lehet akkor tényleg nincs megformázva a kártya, de akkor hogyan tudtam képeket készíteni, majd visszanézni?

Fontos képek voltak, ezért is izzadtam le kicsit ettől. Próbáltam elindítani a hozzá kapott visszaállító software-t, de kér termékkulcsot, azt viszont sehol nem találom hozzá :S

Ha valakinek van vmi ötlete, mi történhetett a képekkel, miért tudtam mégis fotózni illetve visszahozható-e vhogy a képanyag, megköszönném, ha leírná!

 

Üdv, Bumbee

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!