|
|
|
|
 |
Ricanta
2008-06-05 22:26:06
|
43
|
Szia!
Ha kicsit lejebb olvasol akkor ott látod, hogy ez a fórum olyan nagyon hallott, a másik élt még vala, de most nagyjából mindenki átköltözött ide:
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9096447
Nekünk vannak folyamatosa eladó kis patkányaink, de Bp.-en vagyunk. Dunaújvárosba még szoktunk menni, de az sem nagy segítség neked :( |
|
A hozzászólás:
 |
Ateppp
2008-05-28 18:16:44
|
42
|
Sziasztok ! Nincs véletlenül valakinek eladó kispatkánya Pest megyében Abony, Nagykőrös, Cegléd környékén ??? Akinek van írjon. :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|