Keresés

Részletes keresés

m61petyus Creative Commons License 2008-05-28 17:08:11 87

igen 4-5 évig a Minolta hagyaték bizonyítása és a technikai egyenszilárdság bizonyitása még sok erejébe és pénzébe fog kerülni a Sonynak. Ehhez meg egyre több felhasználóra is szükség van. Ez olyan lesz az A900 esetében mint a mobil cégeknél a részleges készülék támogatás. Ugorjanak rá és szeressék használni és a jövőben természetessé válik egy pro váz használata Sony ketyerékkel. Lásd. video technika.

Ez számunkra kedvező, mert az egész piacot felbolygatja. a két másiknak deffenzív módon muszáj lesz az ár versenybe részlegesen beleugrani.

Mi meg meglepően kedvező áron hozzájuthatunk egy MA bajonettes ff digi géphez.

Ha igaz akkor Európában sem lesz 500 ezer Ft felett a váz.

Az meg durva lecke a Canonnak aki még állítólag idén nem jön ki a C5D utódjával és a Nikonnak kinek ebben a szegmensben nincsen váza. D300 mindössze 100 ezerrel olcsóbb mint az A900 egy technikailag más súlycsoportban.

 

Ezek után a 2009-ben kijövő felső pro Sony váza is ütni fogja közel 2 milliós Canon zászlóst és az 1 milliós 12mpx-es D3-at.

 

Most már tényleg látszik a Sony nagyon komolyan ráhasal a DSLR marketre hatalmas töke erejével akár több évi beérést is megfinanszírozva!

 

Végül megélhetjük, hogy egy sajtótájékoztatón nem csak a TV társaságok hanem a sajtó is Sony emblémás ketyerékkel szaladgál, hisz  ezen társaságok is a költséghatékonyság orientáltak. Ha beég a felhasználók agyába Sony DSLR=megbízható minőség, optimalizált ár, minimális meghibásodás, Minolta múlt akkor esély lesz erre.

 

Már az is nagy szó ha visszahozzák a Minolta egykori (90-es évek eleje) 20%-os piaci részesedését és akkor lencséimet nem kell idővel rendszer kihalás miatt bagóért eladogatni!

 

amúgy, kösz a linket izgalmas a találgatás!

 

A hozzászólás:
nikolausz Creative Commons License 2008-05-28 16:43:34 86

Valaki bedobta a nagy kozosbe a hirt, hogy 2000 USD lesz az a900 vaz.

 

http://forums.dpreview.com/forums/readflat.asp?forum=1037&thread=28080207&page=1

 

Durvan hangzik, de lehet, hogy nem hulyeseg. Ha tenyleg forradalmat akarnak csinalni es nem csak kullogni a canikon utan, akkor drasztikus dologra van szukseg.

 

Lehet, hogy ezt is rafizetessel fogjak arulni, mint a playstation-oket es az igazi haszon az alsobb szegmensben, meg a zeiss es G-s obikon lesz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!