Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Boszorka Creative Commons License 2008-05-24 23:23:03 7

Szó sincs hőszigetelésről.

Megpróbálom elmagyarázni. Az elég nagy balkon egyik sarkát szeretném a széltől és az esőtől megvédeni az üveggel. Tehát nem kell szigetelés meg semmi, mert a balkon másik fele továbbra is szabadon lesz, csak egy kb. 1,50 széles darabon kellene az üveg, valamilyen keretben.

Előzmény:
kuzo2 Creative Commons License 2008-05-24 23:09:28 6
Hőszigetelő üveget nem lehet csak úgy vagdosni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!