|
|
|
|
 |
vcsilla
2008-06-04 20:12:13
|
1127
|
| Sajnállak is rendesen, de egy dolog biztos: itt nem kell aggódnod, hogy a lábadra lépnek :-) |
|
A hozzászólás:
 |
vippa
2008-05-23 19:00:09
|
1126
|
Nos, bemutatnám, nekem régebben milyen olimpiai számba is beillő magaslatokra kellett felküszködnöm magamat, ha álomra szerettem volna hajtani fejecskémet. A gazdimami tudta, az a lusta Guszti oda nem szívesen ugrik fel - kivéve, ha ott kaptam valami finom, csak nekem szánt nasit! - azért tette fel oda a kosaramat.:-((
Néha már a nyelvem lógott ki a sok felugrálástól! Kéretik engemet rettenetesen sajnálni!
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|