Keresés

Részletes keresés

vcsilla Creative Commons License 2008-06-04 20:12:13 1127
Sajnállak is rendesen, de egy dolog biztos: itt nem kell aggódnod, hogy a lábadra lépnek :-)
A hozzászólás:
vippa Creative Commons License 2008-05-23 19:00:09 1126

Nos, bemutatnám, nekem régebben milyen olimpiai számba is beillő magaslatokra kellett felküszködnöm magamat, ha álomra szerettem volna hajtani fejecskémet. A gazdimami tudta, az a lusta Guszti oda nem szívesen ugrik fel - kivéve, ha ott kaptam valami finom, csak nekem szánt nasit! - azért tette fel oda a kosaramat.:-((

 

Néha már a nyelvem lógott ki a sok felugrálástól! Kéretik engemet rettenetesen sajnálni!

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!