Keresés

Részletes keresés

Ned1 Creative Commons License 2008-05-21 09:47:19 519

Szia Kissd-Secofr!

 

Nem kell elnézést kérned. Én nyugodt embernek tartom magam, de már nálam is kiverték a biztosítékot ezzel a viselkedéssel. Tényleg csak annyit szeretnék, hogy értelmes, valós információkat adjanak. El kellene költöznöm az albérletből és idegesít, hogy semmi időpontot nem tudok mondani. Plusz ugye, jó lenne valami lakberendezési projektet is elindítani.

A hozzászólás:
kissd-secofr Creative Commons License 2008-05-20 20:22:55 518
Kedves Ned1 kolléga!

Mi is összesen 2x nézhettük meg a lakást, kb 2 hónap különbséggel. ( az uccsó alkalom
volt kb fél éve). Na most azon röhögtem, hogy még a csikk is ugyanolyan pozícióban volt a földön, mint az első megtekintéskor. Burkolatok nem voltak, viszont volt kb egy 70x60-as lyuk a wc felöli falon... Na most ez az uccsó infónk:))))
Majd jól rákérdezek erre, hogy most mi ez a számlakiállítási különbség, hátha lehet valamit fogni rajta...

DE AZ,HOGY ARRA SE MÉLTATNAK, HOGY ÉRTELMESEN TÁJÉKOZTASSANAK FELHÁBORÍTÓ!

Bocsi ezt most ki kellett:)
Előzmény:
Ned1 Creative Commons License 2008-05-20 19:55:53 517

Sziasztok!

 

 

Én sem kaptam papirt a 90 %-os készültségről, de a vételár 90 % -a már nekem is be van fizetve (a hitelből leemelték még márciusban). Sőt, már számlám is van. Bár érdemes megemliteni az ehhez kapcsolódó dátumokat, csak kissd-secofr megnyugtatására. Tehát, márc. közepén leemelték a pénzt, ápr. közepén kiállitották a számlát és múlt héten meg is kaptam ("kicsit" tovább tartott, mint 8 nap).

Egyébként, egy kolléganőm a CP-ben vesz lakást. A mázlista!!!! Szóval, ő ma mesélte, hogy ők az utóbbi pár hétben többször bemehettek megnézni a lakást és 1-2 héten belül igérték nekik a műszaki átadást.

Egyszerűen nem értem, hogy velünk miért viselkednek ilyen inkorrekt módon?! Nem tudom, közületek ki, mikor volt olyan szerencsés, hogy utoljára látta lakását, én már több mint fél éve nem nézhettem meg.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!