Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
sneci Creative Commons License 2008-05-19 12:09:14 0
0-t licitálok.
Előzmény:
klep Creative Commons License 2008-05-19 11:32:55 -
Egy új aukciós oldal, ahol "elvileg" olcsón lehet hozzájutni mindenhez, azonaban minden egyes licit után fizetni kell cirka 100Ft-ot...
Vajon mi ez?
Egy szenzációs lehetőség, vagy az év átverése?
Olyanokat keresek, akiknek már van némi tapasztalata, akik már részt vettek licitboxos árveréseken.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!