|
|
|
|
 |
alatau
2008-05-14 07:33:05
|
3953
|
Pedig ott van! Igaz a vége felé, a 745. hozzászólásban. Mondjuk így, hogy másodszor is elolvastam elég nyilvánvaló, hogy viccnek szánta.
Tegnap már elég fáradt voltam, mikor néztem. |
|
A hozzászólás:
 |
SZEGECS
2008-05-13 22:09:25
|
3952
|
Én nem találtam meg ott a radioaktív tulajdonságot említő részt, a keresővel sem.
|
|
Előzmény:
 |
alatau
2008-05-13 21:56:04
|
3951
|
http://prohardver.hu/tema/fuji_finepix_s7000/hsz_701-750.html
Remélem be lehet írni, attól, hogy másik fórum.
Amúgy a felezési idővel kapcsolatos megjegyzés jogos, csak hát az a helyzet, hogy nem vagyok fizikus, és láttam már néhány hihetetlen dolgot eddigi életem során.
Személyesen ismerek pl. egy fickót, aki megpróbálta ellopni a magasfeszültségű kábelt. Megrázta az áram, leesett arról a baromi magas fémszerkezetről, órákig feküdt a letaposott havon -15 fokos hidegben, mire megtalálták, és túlélte!
Kivették a fél veséjét, könyökből amputálták a fél karját, de életben maradt!
Ehhez képest egy radioaktív szűrő kofalárma. :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|