Keresés

Részletes keresés

alatau Creative Commons License 2008-05-14 07:33:05 3953

 Pedig ott van! Igaz a vége felé, a 745. hozzászólásban. Mondjuk így, hogy másodszor is elolvastam elég nyilvánvaló, hogy viccnek szánta.

 Tegnap már elég fáradt voltam, mikor néztem.

A hozzászólás:
SZEGECS Creative Commons License 2008-05-13 22:09:25 3952
Én nem találtam meg ott a radioaktív tulajdonságot említő részt, a keresővel sem.
Előzmény:
alatau Creative Commons License 2008-05-13 21:56:04 3951

http://prohardver.hu/tema/fuji_finepix_s7000/hsz_701-750.html

 

 Remélem be lehet írni, attól, hogy másik fórum.

 

 Amúgy a felezési idővel kapcsolatos megjegyzés jogos, csak hát az a helyzet, hogy nem vagyok fizikus, és láttam már néhány hihetetlen dolgot eddigi életem során.

 Személyesen ismerek pl. egy fickót, aki megpróbálta ellopni a magasfeszültségű kábelt. Megrázta az áram, leesett arról a baromi magas fémszerkezetről, órákig feküdt a letaposott havon -15 fokos hidegben, mire megtalálták, és túlélte!

 Kivették a fél veséjét, könyökből amputálták a fél karját, de életben maradt!

 Ehhez képest egy radioaktív szűrő kofalárma. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!