|
|
|
|
 |
moore
2008-05-11 22:45:09
|
3948
|
| nos, egy háromágú "kereszthornyos" csavarhúzót kireszeltem és megoldódott a gond :-)) |
|
A hozzászólás:
 |
moore
2008-05-09 22:30:51
|
3947
|
| sziasztok van ugyan egy S7000-m, de kérdésem egy A400-asomra vonatkozik. Szét kellene szerelnem ( most nem részletezem az okát ), a 2 hagyományos mellett 4 speciális csavar rögzíti. Ezek csillag alakban, 3 irányban ( 120° ) vannak, nekem csak kereszthornyos csavarhúzóm van. Honnan lehetne ilyet szerezni? Ötlet ? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|