Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
koboldsdynasty Creative Commons License 2008-05-09 09:43:23 250

Szia!

 

természetesen mint Peterbald tenyésztők, adunk el cicákat.

Hétvégén fotózunk,küldök neked képeket a picikről (jelenleg 3 alom van, 2-3 hetesek)!

 

 

Előzmény:
Daty Creative Commons License 2008-05-08 16:05:45 248
Sziasztok!

Új vagyok itt, és érdeklődnék, hogy van-e közöttetek olyan, aki ad is el ilyen cicákat?

Válaszaitokat előre is köszönöm!

Daty

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!