|
|
|
|
 |
Sanya_67
2008-05-08 21:05:48
|
393
|
| Ne ám végre nálam ia az virít! |
|
A hozzászólás:
 |
imoka
2008-05-08 20:57:01
|
392
|
| Ne temesd az Eizo-t! S1931 |
|
Előzmény:
 |
Caidhan
2008-05-08 20:32:22
|
391
|
Sziasztok!
Szeretnék venni egy új monitort... mostanában elkezdtem fotózni és tanulgatom a photoshop használatát is, ezért fontos lenni, hogy (egyelőre amatőrszintű, otthoni) képszerkesztgetésre is használható legyen, de szeretnék játszani és videózni is rajta... az anyagi keretem felső plafonja bruttó kilencven... úgyhogy az EIZO-k valószínűleg kapásból kiestek... :( tudom, hogy ennyiből professzionális monitort nem lehet kapni, de szeretnék valami olyat, amivel amatőr szinten a lehetőségekhez képest a legoptimálisabb eredményeket kaphatom...
mit tanácsoltok, milyen monitort válasszak?
előre is köszönöm a segítséget :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|