Keresés

Részletes keresés

Sanya_67 Creative Commons License 2008-05-08 21:05:48 393
Ne ám végre nálam ia az virít!
A hozzászólás:
imoka Creative Commons License 2008-05-08 20:57:01 392
Ne temesd az Eizo-t! S1931
Előzmény:
Caidhan Creative Commons License 2008-05-08 20:32:22 391
Sziasztok!

Szeretnék venni egy új monitort...
mostanában elkezdtem fotózni és tanulgatom a photoshop használatát is, ezért fontos lenni, hogy (egyelőre amatőrszintű, otthoni) képszerkesztgetésre is használható legyen, de szeretnék játszani és videózni is rajta...
az anyagi keretem felső plafonja bruttó kilencven... úgyhogy az EIZO-k valószínűleg kapásból kiestek... :(
tudom, hogy ennyiből professzionális monitort nem lehet kapni, de szeretnék valami olyat, amivel amatőr szinten a lehetőségekhez képest a legoptimálisabb eredményeket kaphatom...

mit tanácsoltok, milyen monitort válasszak?

előre is köszönöm a segítséget :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!