Keresés

Részletes keresés

dobsika Creative Commons License 2008-05-07 09:29:24 48

Szia!

 

Én szeretném még mindig a rajzfilmet. Írtam neked emailt...és köszi szépen.

A hozzászólás:
Fahya Creative Commons License 2008-05-06 20:23:43 47

Ali, köszönöm a linket!

 

Nálam minden rendben, sikerült leszednem. Aki szeretné, hogy valamilyen módon átküldjem, írjon az adatlapomon található mailcímre. ;)

Előzmény:
phoenixangel Creative Commons License 2008-04-05 19:03:33 44
Szervusztok!

Ha valakinek sikerült leszednie a megadott módon (MegaManager) segítségével, az kérem szóljon, mivel úgy tűnik megszüntették a letölthetőségét. Ha valakinek megvan kérem szóljon, s FTP-n esetleg más módon áttölteném.

Köszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!