Keresés

Részletes keresés

szaneszka Creative Commons License 2008-05-11 12:21:40 643
Szia!
Szivessen megadom az oldal címét ahol tudsz feliratkozni rá!
hobbisun-G-portál itt mindent megtalálsz.
Én is regisztráltam magam,és várom hogy egyszer rámkerül a sor és lessz egy kissünikém.
mindenképpen irok ha lessz nekem,és képeket is rakok fel..
Szia..
A hozzászólás:
stefiadri Creative Commons License 2008-05-06 12:00:18 640

Szia!

Én itt a neten olvastam egy cikket, ott ezt írták. Érdekességként írtam ide be, hiszen a topik címe ugye az, hogy a süniket otthonunkba fogadjuk.

Tündéri kis állatkák a sünök, nagyon örültem gyerekkoromban, mikor este elkezdtek előbújni. Sajnos már sok éve nem láttam egyet se. (Kivéve az úton elütve:-(

Ha Neked lesz ilyen törpe sünöd, feltétlen várom(juk) ide a beszámolódat.

Előzmény:
szaneszka Creative Commons License 2008-04-29 11:47:51 639
Szia stefiadri!
Az Afrikai törpesünről van szó!! Te ismersz tenyésztőt? Mert én egyet igen,és feliratkoztam egy sünikére,de elég sokan vannak elöttem,és talán összel kapok is egyett. AZ ára 16.000ft és ösztől drágulni fog 20.000ft ra. Ez sem sok érte szerintem. Szerintem egy kicsit elsokaltad az árat!

Szia..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!