|
|
|
|
 |
Mega Bass
2008-05-04 19:43:28
|
3945
|
Lehet hogy így van nekem az S20 Pro-nál volt ilyen gondom mikor elérte a 9000-et nem tudott többet menteni, manuálisan be kellett avatkoznom és jó lett.
Ha már Fuji egy kis üzlet:
Eladó egy Raynox márkájú 55-ről 52-re átalakító tubus adapter.
Ára 1500 Ft. Mail publikus. |
|
A hozzászólás:
 |
SZEGECS
2008-05-04 19:36:41
|
3944
|
Ha csak ez lenne az ok, azért felesleges lenullázni. Automatikusan létrehoz a kártyán egy új könyvtárat, és oda pakolja a képeket dscf0001 sorszámmal kezdve.
|
|
Előzmény:
 |
Mega Bass
2008-05-04 19:33:42
|
3943
|
Hol tart a számozás? Lehet hogy elérted a 9999-est és azért hozza ezt ki. Nullázd le és szerintem jó lesz. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|