|
|
|
|
 |
SZEGECS
2008-05-04 19:36:41
|
3944
|
Ha csak ez lenne az ok, azért felesleges lenullázni. Automatikusan létrehoz a kártyán egy új könyvtárat, és oda pakolja a képeket dscf0001 sorszámmal kezdve.
|
|
A hozzászólás:
 |
Mega Bass
2008-05-04 19:33:42
|
3943
|
Hol tart a számozás? Lehet hogy elérted a 9999-est és azért hozza ezt ki. Nullázd le és szerintem jó lesz. |
|
Előzmény:
 |
Ada001
2008-04-18 22:20:18
|
3941
|
Sziasztok!!
Remélem tud valaki segíteni.
Van egy S7000-esem és csak úgy egyik napról a másikra egy olyan hibát ír ki hogy "CARD NOT INITIALIZED" Van pár kártyám de egyikkel sem működik. Compact Flash kártyát használok (Kingston).
Mitől lehet ez a baj?
Van erre megoldás szervíz nélkül?
Előre is köszönöm
Üdv Ádám |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|