Keresés

Részletes keresés

Pharao's Heart Creative Commons License 2008-04-30 10:19:42 246

édes, de nekem ő a szerelmem :)

 

A hozzászólás:
koboldsdynasty Creative Commons License 2008-04-30 00:52:57 245

Nagyon aranyos!

 

Ez a kép győri fife kiállításon készült, csak most sikerült leszedni a meghibásodott memóriakártyáról :(

Mi már majdnem tök csupik vagyunk. még néhány szál bajusz van itt-ott, de ez a fránya macska ezekre sem tud vigyázni, egyre többet hagy el belőle!

bírálat előtt
Előzmény:
Pharao's Heart Creative Commons License 2008-03-12 15:51:54 244
mi még csak "növögetünk" :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!