|
|
|
|
 |
stefiadri
2008-05-06 12:00:18
|
640
|
Szia!
Én itt a neten olvastam egy cikket, ott ezt írták. Érdekességként írtam ide be, hiszen a topik címe ugye az, hogy a süniket otthonunkba fogadjuk.
Tündéri kis állatkák a sünök, nagyon örültem gyerekkoromban, mikor este elkezdtek előbújni. Sajnos már sok éve nem láttam egyet se. (Kivéve az úton elütve:-(
Ha Neked lesz ilyen törpe sünöd, feltétlen várom(juk) ide a beszámolódat. |
|
A hozzászólás:
 |
szaneszka
2008-04-29 11:47:51
|
639
|
Szia stefiadri! Az Afrikai törpesünről van szó!! Te ismersz tenyésztőt? Mert én egyet igen,és feliratkoztam egy sünikére,de elég sokan vannak elöttem,és talán összel kapok is egyett. AZ ára 16.000ft és ösztől drágulni fog 20.000ft ra. Ez sem sok érte szerintem. Szerintem egy kicsit elsokaltad az árat!
Szia..
|
|
Előzmény:
 |
stefiadri
2008-04-24 08:59:55
|
638
|
Sziasztok!
Most olvastam, hogy egy újabb "hóbort" az ölsün tartás. Ez egy afrikai fajta, jóval kisebb vadon élő társainál, nem szúr, nem bújik el állandóan, akár játszani is lehet vele. Példányonkénti ára kb. 100ezer forint. Állítólag ezt a fajt minden gond nélkül lehet lakásban tartani. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|