Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
L_a_s Creative Commons License 2008-04-25 16:20:38 606
Köszönöm, azóta vettem inkább egy fish eye-t. Azzal minden szuper.
Előzmény:
jucco Creative Commons License 2008-04-14 21:50:03 601
sztem próbálj kölcsönkérni egyet, pl.keress ismerőst, vagy oylan emberkét aki sokat fotóz épületet, tájakat, neki tuti lesz és tanácsot is jobban tud adni, mivel pótolhatnád....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!