|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Robin
2008-04-20 17:48:11
|
592
|
Nagyon köszönöm. A szomszédot is megkérdeztem, ő is a sarokvasas megoldást mondta, a falhoz meg hogy teljesen át kell fúrni, és nagyon nagy alátéttel (hogy ne szakadhasson át) kell felszerelni. Megnyugodtam, ezeket minimális segítséggel meg tudom csinálni magam is (nincs megfelelő fúrószáram, de segít a szomszéd) De jó, hogy van ahol ilyen gyorsan segít valaki - köszönöm! |
|
Előzmény:
 |
erik3_6
2008-04-20 00:02:01
|
591
|
Ha rászerelhető a tál és két oldalról nekimegy a munkalap akkor közé sziloplaszt. Ha bevágható akkor vagy gyári tömítés vagy szilo. Munkalaprögzítés vagy a felső összekötőn keresztül 4x30 4x35 ös csavarral, vagy ha nincs felső összekötő akkor kis 1x1 lyukas sarokvasat az oldalára és így 3,5x16-os kiscsavarral rögzíteni a munkalapot. Falat meg nem látom így ezt neked kell kitalálnod mi csavarható bele vagy mi nem.
Erik |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|