|
|
|
|
 |
Álomvédelmi twist
2008-04-20 08:07:06
|
101
|
| Ezt a választ borítékolni lehetett volna:-DDD |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2008-04-19 23:35:21
|
99
|
| A véleményem stabil, de akkor nem voltam az index-fórumban, lehet hogy nem is volt ilyen.....A MÁV-vezért pedig személyesen is ismertem hivatalból és akkor is, most is nagyon sajnáltam, hogy kikészítették. |
|
Előzmény:
 |
péterkém
2008-04-19 18:44:45
|
97
|
Melyik véleményedben? Gaskó már akkor is (a FIDESZ-kormány idején) rohadt fizetett fideszes/miépes (mint állítólag Grespik) volt, aki jó pénzért halálba hajszolta az akkori MÁV-vezért? Hangoztattad ezt a véleményedet valahol akkoriban? Beidéznél néhány akkori megnyilatkozásodat arról, hogy mennyire helytelenítetted a vasutasok egy hétig tartó sztrájkját, és ez ügyben több hsz-ban kárhoztattad Gaskót meg a többi szakszervezeti vezetőt, köztük a mostanában hirtelen oly simulékony Borsik urat, aki akkor még csak a mozdonyvezetői szakszervezetnél tüsténkedett, mára meg úgy kussol a szax. mangalicák között, mint ... a gazban?Róla is van véleményed, pláne nevekkel játszadozó (egyébként össze nem illő) puzzle-d? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|