Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
nasika Creative Commons License 2008-04-19 19:17:17 63
EOS -ból a 17-55 van , m42 135f3.5 Sonnar, 50f1.8 Pancolár társaságába kerül.;-)
Előzmény:
gyárimikulás Creative Commons License 2008-04-19 19:06:21 62
persze, hogy értjük ... de olyan jó nassolni :-))))

amúgy szvsz ez egy jó optika, habár nekem inkább az 1,8-as jön be, hacsak nem azért kell mert az az egy-két fé is hiányzik - monnyuk bányalovakat kell fotózni természetes szaporodási helyükön :-))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!