|
|
|
|
 |
péterkém
2008-04-19 18:44:45
|
97
|
Melyik véleményedben? Gaskó már akkor is (a FIDESZ-kormány idején) rohadt fizetett fideszes/miépes (mint állítólag Grespik) volt, aki jó pénzért halálba hajszolta az akkori MÁV-vezért? Hangoztattad ezt a véleményedet valahol akkoriban? Beidéznél néhány akkori megnyilatkozásodat arról, hogy mennyire helytelenítetted a vasutasok egy hétig tartó sztrájkját, és ez ügyben több hsz-ban kárhoztattad Gaskót meg a többi szakszervezeti vezetőt, köztük a mostanában hirtelen oly simulékony Borsik urat, aki akkor még csak a mozdonyvezetői szakszervezetnél tüsténkedett, mára meg úgy kussol a szax. mangalicák között, mint ... a gazban?Róla is van véleményed, pláne nevekkel játszadozó (egyébként össze nem illő) puzzle-d? |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2008-04-19 18:12:56
|
96
|
| Gaskó urat nem lehet senkivel összetéveszteni, a Gaspik nevet a Grespikhez hasonló szellemi képességeire való utalás mián használom. Tudomásom van az akkori szegény MÁV-vezér szívinfarktusáról, ami nagymértékben megerősít véleményemben. |
|
Előzmény:
 |
péterkém
2008-04-19 16:58:55
|
89
|
| Nem téveszted össze Gaskó urat, Grespik úrral? Vagy Neked mindegy, csak gyalázni lehessen valakit? Az 1999-es nagy (több napig tartó) MÁV-sztrájk idején, amikor szintén Gaskó volt a fővezér (ne felejtsük el, akkor a hosszas éjjel-nappali "egyeztető tárgyalások" után az egyik reggel holtan találták irodájában a MÁV akkori vezérigazgatóját), akkor is így vélekedtél róla? Szánalmas vagy! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|