Keresés

Részletes keresés

elemes2 Creative Commons License 2008-04-20 12:21:08 106
dolgoztam pár évet nehéziparban. vannak kifejezések, amelyek a civilek számára tök érthetetlenek, de annak a párezer embernek, aki ott dolgozik, ez az élete.
A hozzászólás:
Ki(vagyok)_én Creative Commons License 2008-04-19 16:44:54 85
Szerinted.

Én ebben nem vagyok olyan biztos.
Előzmény:
elemes2 Creative Commons License 2008-04-19 08:02:46 75
A BKV dolgozók pontosan tudják, mi az a paraméterkönyv.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!