|
|
|
|
 |
péterkém
2008-04-19 17:17:00
|
94
|
| Ezt a hsz-t nem kéne - az ocsmány célozgatása miatt - törölniük a modiknak? |
|
A hozzászólás:
 |
Blue Stone
2008-04-19 08:20:33
|
78
|
| Ezt nem hiszem. Nem lehetne továbbiakban szegregációról beszélni semmilyen értelemben |
|
Előzmény:
 |
elemes2
2008-04-19 08:05:59
|
76
|
még keresik az összefüggés, de meglásd, napok kérdése.
pl orbán legkisebb gyereke ugyanabba az iskolába jár, mint a harminc bkv szaxervezeti vezető közül az egyiké. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|