|
|
|
|
 |
Ki(vagyok)_én
2008-04-19 16:44:54
|
85
|
Szerinted.
Én ebben nem vagyok olyan biztos. |
|
A hozzászólás:
 |
elemes2
2008-04-19 08:02:46
|
75
|
| A BKV dolgozók pontosan tudják, mi az a paraméterkönyv. |
|
Előzmény:
 |
Ipari-antidepresszió
2008-04-18 22:05:47
|
16
|
| Nézd, ez egészen biztos nem alulról jövő kezdeményezés volt! Egy egyszerű váltókezelő, mozdony vagy buszvezető honnan tudna egészségügyi törvényről, meg paraméterkönyvről meg ilyenekről?? Jellemző, hogy a nagy többség azzal sincs tisztában, hogy miért is sztrájkol a BKV meg MÁV. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|