|
|
|
|
 |
Törölt nick
2008-04-19 15:41:32
|
82
|
| No igen, miután végre elérték, hogy sztrájkolnak..... |
|
 |
HansBlack
2008-04-19 00:00:17
|
59
|
| Nohat, csak nem busszal jar? :-) |
|
A hozzászólás:
 |
Álomvédelmi twist
2008-04-18 23:57:38
|
57
|
| Ez annyira nem igaz, hogy tegnap Tarlós egyenesen és nem véletlenül kimondta, hogy nem ért egyet azzal, hogy a BKV-s dolgozók sztrájkolnak!!! |
|
Előzmény:
 |
Ipari-antidepresszió
2008-04-18 21:36:49
|
-
|
Orbán Viktor megsztrájkoltatta a MÁV-ot, most meg a BKV-t, mert miniszterelnök szeretne lenni a káoszt előidézve. Előrehozott választásokat akar előidézni. Ki lesz a következő? Hallottam valami orvossztrájkról is...
Már nem azért, a vasutasok tényleg sztrájkolnának maguktól az egészségügyi törvény miatt?
A BKV sofőrök ténylek sztrájkolnának a BKV közép és hosszútávú finanszírozási kérdései miatt, meg "paraméterkönyv" miatt?? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|