Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008-04-19 15:41:32 82
No igen, miután végre elérték, hogy sztrájkolnak.....
HansBlack Creative Commons License 2008-04-19 00:00:17 59
Nohat, csak nem busszal jar? :-)
A hozzászólás:
Álomvédelmi twist Creative Commons License 2008-04-18 23:57:38 57
Ez annyira nem igaz, hogy tegnap Tarlós egyenesen és nem véletlenül kimondta, hogy nem ért egyet azzal, hogy a BKV-s dolgozók sztrájkolnak!!!
Előzmény:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008-04-18 21:36:49 -

Orbán Viktor megsztrájkoltatta a MÁV-ot, most meg a BKV-t, mert miniszterelnök szeretne lenni a káoszt előidézve. Előrehozott választásokat akar előidézni. Ki lesz a következő? Hallottam valami orvossztrájkról is...

 

Már nem azért, a vasutasok tényleg sztrájkolnának maguktól az egészségügyi törvény miatt?

A BKV sofőrök ténylek sztrájkolnának a BKV közép és hosszútávú finanszírozási kérdései miatt, meg "paraméterkönyv" miatt??

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!