|
|
|
|
 |
péterkém
2008-04-19 17:08:38
|
92
|
"Grespik, BKV"???
Na végre, eltaláltad a szarva között a tőgyét! Mostantól már csak sok-sok ásványvizet igyál, az reggelre segít a memorizálásban. |
|
 |
Vad
2008-04-18 23:08:24
|
45
|
Tök jó lenne mellesleg, ha ügyesebben használnád a kopipésztet, ha már teljesen tájékozatlan vagy.
Vagy nézd meg a wikipédiában, ki az a grespik.
|
|
A hozzászólás:
 |
Ipari-antidepresszió
2008-04-18 22:55:33
|
40
|
Gaspiknak nem elég a pénz. Neki is lehet hatalomvágya egy következő kormányban (-ra), nemde?
A csereüzlet a következő:
OV: Látod mekkora a népszerűségünk? Ha ezt most sikerül szavazatokra váltani valami káosz előidézésével, mint pl. egy jó vasutas vagy BKV sztrájk, akkor kapsz pozíciót tőlem!
Grespik, BKV: Jó, hát megpróbáljuk. Tényleg, mi is legyen a sztrájk oka?
OV: Bánom is én! Amiről szó van, egészségügyi törvény, gazdasági helyzet,.. |
|
Előzmény:
 |
Lebenstod
2008-04-18 22:50:54
|
37
|
| Gaspiknak nem elég a pénz. Neki is lehet hatalomvágya egy következő kormányban (-ra), nemde? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|