Keresés

Részletes keresés

péterkém Creative Commons License 2008-04-19 17:05:29 91
Ez a legjobb válasz az ilyen bér-fórumozóknak. Csak nem hitted komolyan, hogy egy ilyent bármiről észérvekkel meg tudnál győzni, sőt akár csak vitára késztethetsz? Hiszen a provokálásból élnek! Negligálás az adekvát viszonyulás hozzájuk.
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008-04-18 22:58:09 41

Ez az a pont, ahol befejezem.

A te linkjeid vastagon kiemelt részeit idéztem és értelmeztem, vaze

 

Hétfőn nem létszámleépítés, meg járatritkítás ellen vagy magasabb bérért sztrájkoltak, hanem a gazdasági helyzet miatt. Még az MNO szerint is. Ezért emeltem ki vastagon. Ezek csak sztrájkolni akartak, erről szól a topic.

A hozzászólás:
Vad Creative Commons License 2008-04-18 22:54:53 38

Ez az a pont, ahol befejezem.

A te linkjeid vastagon kiemelt részeit idéztem és értelmeztem, vaze

Előzmény:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008-04-18 22:49:47 36

Gazdasági problémák és létszámleépítés. Tényleg antagonizmus.

 

Ennyi erővel lehetett volna a globális felmelegedés miatt is sztrájkolni, vagy a világbékéért.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!