|
|
|
|
 |
péterkém
2008-04-19 17:05:29
|
91
|
| Ez a legjobb válasz az ilyen bér-fórumozóknak. Csak nem hitted komolyan, hogy egy ilyent bármiről észérvekkel meg tudnál győzni, sőt akár csak vitára késztethetsz? Hiszen a provokálásból élnek! Negligálás az adekvát viszonyulás hozzájuk. |
|
 |
Ipari-antidepresszió
2008-04-18 22:58:09
|
41
|
Ez az a pont, ahol befejezem.
A te linkjeid vastagon kiemelt részeit idéztem és értelmeztem, vaze
Hétfőn nem létszámleépítés, meg járatritkítás ellen vagy magasabb bérért sztrájkoltak, hanem a gazdasági helyzet miatt. Még az MNO szerint is. Ezért emeltem ki vastagon. Ezek csak sztrájkolni akartak, erről szól a topic. |
|
A hozzászólás:
 |
Vad
2008-04-18 22:54:53
|
38
|
Ez az a pont, ahol befejezem.
A te linkjeid vastagon kiemelt részeit idéztem és értelmeztem, vaze |
|
Előzmény:
 |
Ipari-antidepresszió
2008-04-18 22:49:47
|
36
|
Gazdasági problémák és létszámleépítés. Tényleg antagonizmus.
Ennyi erővel lehetett volna a globális felmelegedés miatt is sztrájkolni, vagy a világbékéért. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|