Keresés

Részletes keresés

péterkém Creative Commons License 2008-04-19 17:00:42 90
Egyetértek, rajta szervezd meg!
Vad Creative Commons License 2008-04-18 22:54:53 38

Ez az a pont, ahol befejezem.

A te linkjeid vastagon kiemelt részeit idéztem és értelmeztem, vaze

A hozzászólás:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008-04-18 22:49:47 36

Gazdasági problémák és létszámleépítés. Tényleg antagonizmus.

 

Ennyi erővel lehetett volna a globális felmelegedés miatt is sztrájkolni, vagy a világbékéért.

Előzmény:
Vad Creative Commons License 2008-04-18 22:26:41 34

Gazdasági problémák és létszámleépítés. Tényleg antagonizmus.

 

Én sem jönnék rá, hogy pl. az engem könyvelő cég szétválik, a főnök vidékre megy, a többiek maradnak pesten és kiválnak, mert keveslik a fizetésüket, akkor hol lesz alacsonyabb, vagy magasabb a könyvelői díjam.

Mert nem vonok párhuzamot fölöslegesen.

Ezért inkább megvárom a két hónapot, amikoris bejelentik majd a srácok, hogy másfélszer annyit kell fizetnem.

Így kell ezt, tiszta káosz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!