|
|
|
|
 |
péterkém
2008-04-19 17:00:42
|
90
|
| Egyetértek, rajta szervezd meg! |
|
 |
Vad
2008-04-18 22:54:53
|
38
|
Ez az a pont, ahol befejezem.
A te linkjeid vastagon kiemelt részeit idéztem és értelmeztem, vaze |
|
A hozzászólás:
 |
Ipari-antidepresszió
2008-04-18 22:49:47
|
36
|
Gazdasági problémák és létszámleépítés. Tényleg antagonizmus.
Ennyi erővel lehetett volna a globális felmelegedés miatt is sztrájkolni, vagy a világbékéért. |
|
Előzmény:
 |
Vad
2008-04-18 22:26:41
|
34
|
Gazdasági problémák és létszámleépítés. Tényleg antagonizmus.
Én sem jönnék rá, hogy pl. az engem könyvelő cég szétválik, a főnök vidékre megy, a többiek maradnak pesten és kiválnak, mert keveslik a fizetésüket, akkor hol lesz alacsonyabb, vagy magasabb a könyvelői díjam.
Mert nem vonok párhuzamot fölöslegesen.
Ezért inkább megvárom a két hónapot, amikoris bejelentik majd a srácok, hogy másfélszer annyit kell fizetnem.
Így kell ezt, tiszta káosz. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|