|
|
|
|
 |
péterkém
2008-04-19 16:58:55
|
89
|
| Nem téveszted össze Gaskó urat, Grespik úrral? Vagy Neked mindegy, csak gyalázni lehessen valakit? Az 1999-es nagy (több napig tartó) MÁV-sztrájk idején, amikor szintén Gaskó volt a fővezér (ne felejtsük el, akkor a hosszas éjjel-nappali "egyeztető tárgyalások" után az egyik reggel holtan találták irodájában a MÁV akkori vezérigazgatóját), akkor is így vélekedtél róla? Szánalmas vagy! |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2008-04-18 22:18:27
|
30
|
| A vasutassztrájk sem lehetett alulról jövő kezdeményezés, több vasutasszakszervezet nem is ért vele egyet. Mindenesetre a genya Gaspikot az alcsúti megkörnyékezte, hogy legyen káosz, hátha attól tönkremegy az ország. Ő meg ígért érte valamit....A Gaspik úr meg főosztályvezetői állásban, milliós fizetésért, kocsihasználattal dekkol az irodájában a MÁV vezérigazgatóságon. |
|
Előzmény:
 |
Ipari-antidepresszió
2008-04-18 22:05:47
|
16
|
| Nézd, ez egészen biztos nem alulról jövő kezdeményezés volt! Egy egyszerű váltókezelő, mozdony vagy buszvezető honnan tudna egészségügyi törvényről, meg paraméterkönyvről meg ilyenekről?? Jellemző, hogy a nagy többség azzal sincs tisztában, hogy miért is sztrájkol a BKV meg MÁV. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|