|
|
|
|
 |
péterkém
2008-04-19 16:39:20
|
84
|
| Kösz, ez nagyon ült :) |
|
 |
Vad
2008-04-18 22:11:01
|
20
|
| :) |
|
 |
Ipari-antidepresszió
2008-04-18 22:05:47
|
16
|
| Nézd, ez egészen biztos nem alulról jövő kezdeményezés volt! Egy egyszerű váltókezelő, mozdony vagy buszvezető honnan tudna egészségügyi törvényről, meg paraméterkönyvről meg ilyenekről?? Jellemző, hogy a nagy többség azzal sincs tisztában, hogy miért is sztrájkol a BKV meg MÁV. |
|
A hozzászólás:
 |
elemes2
2008-04-18 22:00:25
|
14
|
Szerinted a vasutasok tényleg sztrájkolnának maguktól az egészségügyi törvény miatt?
hát azt nem tudom, de emlékeim szerint a Gaskóval nem nagyon csípik egymást.
Szerinted a BKV sofőrök ténylek sztrájkolnának a BKV közép és hosszútávú finanszírozási kérdései miatt, meg "paraméterkönyv" miatt??
tekintve, hogy a "paraméterkönyv" avagy járatritkítás és megszüntetés konkrétan elbocsátásokat jelent, én el tudom képzelni.
persze az is lehet, hogy a bkv alkalmazottak 95%-a fideszes, de ha így van, az elég riasztó jelzés a szocik számára, mert akkor az mszp szdsz és mdf osztozik a maradék 5%-on. |
|
Előzmény:
 |
Ipari-antidepresszió
2008-04-18 21:48:24
|
6
|
Gaz Orbán mindenkit jól "megsztrájkoltat".
Szerinted a vasutasok tényleg sztrájkolnának maguktól az egészségügyi törvény miatt?
Szerinted a BKV sofőrök ténylek sztrájkolnának a BKV közép és hosszútávú finanszírozási kérdései miatt, meg "paraméterkönyv" miatt?? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|