|
|
|
|
 |
PBGI
2008-04-20 10:49:36
|
105
|
Orbán az MSZP és az SZDSZ okos embereit is "megsztrájkoltatja". Ezért van ott ekkora káosz. :-) |
|
 |
tarmat
2008-04-19 15:48:17
|
83
|
| Ez a sztrájk lesz a végső, csaak összefogni hát, és n... |
|
 |
Törölt nick
2008-04-19 06:44:54
|
69
|
| azert ez szimpatikusabb mint hogy elkuro szemet lovetett ki.azt szeretned ha orban is szemet lovetne ki sztrajkoltatas helyett ? valassz ! |
|
 |
Álomvédelmi twist
2008-04-18 23:57:38
|
57
|
| Ez annyira nem igaz, hogy tegnap Tarlós egyenesen és nem véletlenül kimondta, hogy nem ért egyet azzal, hogy a BKV-s dolgozók sztrájkolnak!!! |
|
 |
Angel Eyes
2008-04-18 23:50:50
|
55
|
| A tavalyelőtti augusztus 20-i szélvihart is ő rendelte meg igaz? Ne mondd hogy nem így van! :) |
|
 |
HansBlack
2008-04-18 23:15:07
|
47
|
| Sajat frakciojat is feszt sztrajkoltatja a parlamentben :-) |
|
 |
lalá
2008-04-18 22:05:06
|
15
|
-Hülyeség. Ehhez nem kell Orbán. Elég sok faszkalap van aki azt gondolja, hogy majd jól jön ez valamikor.
-Én minden esetre gondolva rejtegetek egy tibeti lámát, meg egy kínai kommandóst.(hihi) |
|
 |
Daikini
2008-04-18 21:59:38
|
13
|
| Egyszer sztrajkolhatna a parlament is... jot tenne a gazdasagnak. |
|
 |
elemes2
2008-04-18 21:57:14
|
12
|
| és ravasz módon Quatarból távirányítja a sztrájkot :-))) |
|
 |
Törölt nick
2008-04-18 21:53:47
|
10
|
Közmegelégedésre.
Ma nagyon bejött a sztrájk Budapestnek, örültek az emberek, tiszta volt a levegő, nyugodt, lelassult az élet, amilyennek minden nap lennie kellene. Sokan rácsodálkoztak a világra, hogy jéé így is lehet?
Aztán meg Orbán is nagyon bejön mostanság a népnek.
Te pedig vinnyoghatsz, ehhez derűsen megadjuk a jogot :) |
|
 |
Törölt nick
2008-04-18 21:50:59
|
9
|
| Abban bízom, hogy egyszer még visszahullik ez a sok szar őJelsége fejére. |
|
 |
nyarisport
2008-04-18 21:40:03
|
4
|
| Te is sztrajkolhatnal. |
|
 |
geszthi
2008-04-18 21:39:07
|
3
|
Ez aljas ragalom! :-)))
 |
|
 |
toloba
2008-04-18 21:37:36
|
1
|
| 0 |
|
A hozzászólás:
 |
Ipari-antidepresszió
2008-04-18 21:36:49
|
-
|
Orbán Viktor megsztrájkoltatta a MÁV-ot, most meg a BKV-t, mert miniszterelnök szeretne lenni a káoszt előidézve. Előrehozott választásokat akar előidézni. Ki lesz a következő? Hallottam valami orvossztrájkról is...
Már nem azért, a vasutasok tényleg sztrájkolnának maguktól az egészségügyi törvény miatt?
A BKV sofőrök ténylek sztrájkolnának a BKV közép és hosszútávú finanszírozási kérdései miatt, meg "paraméterkönyv" miatt?? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|