Keresés

Részletes keresés

PBGI Creative Commons License 2008-04-20 10:49:36 105

Orbán az MSZP és az SZDSZ okos embereit is "megsztrájkoltatja". Ezért van ott ekkora káosz. :-)

CLASSFIGHTER Creative Commons License 2008-04-19 16:48:10 86
Szemétség.
tarmat Creative Commons License 2008-04-19 15:48:17 83
Ez a sztrájk lesz a végső, csaak összefogni hát, és n...
Törölt nick Creative Commons License 2008-04-19 06:44:54 69
azert ez szimpatikusabb mint hogy elkuro szemet lovetett ki.azt szeretned ha orban is szemet lovetne ki sztrajkoltatas helyett ? valassz !
Álomvédelmi twist Creative Commons License 2008-04-18 23:57:38 57
Ez annyira nem igaz, hogy tegnap Tarlós egyenesen és nem véletlenül kimondta, hogy nem ért egyet azzal, hogy a BKV-s dolgozók sztrájkolnak!!!
Angel Eyes Creative Commons License 2008-04-18 23:50:50 55
A tavalyelőtti augusztus 20-i szélvihart is ő rendelte meg igaz? Ne mondd hogy nem így van! :)
HansBlack Creative Commons License 2008-04-18 23:15:07 47
Sajat frakciojat is feszt sztrajkoltatja a parlamentben :-)
lalá Creative Commons License 2008-04-18 22:05:06 15
-Hülyeség. Ehhez nem kell Orbán. Elég sok faszkalap van aki azt gondolja, hogy majd jól jön ez valamikor.

-Én minden esetre gondolva rejtegetek egy tibeti lámát, meg egy kínai kommandóst.(hihi)
Daikini Creative Commons License 2008-04-18 21:59:38 13
Egyszer sztrajkolhatna a parlament is... jot tenne a gazdasagnak.
elemes2 Creative Commons License 2008-04-18 21:57:14 12
és ravasz módon Quatarból távirányítja a sztrájkot :-)))
Törölt nick Creative Commons License 2008-04-18 21:53:47 10
Közmegelégedésre.

Ma nagyon bejött a sztrájk Budapestnek, örültek az emberek, tiszta volt a levegő, nyugodt, lelassult az élet, amilyennek minden nap lennie kellene. Sokan rácsodálkoztak a világra, hogy jéé így is lehet?

Aztán meg Orbán is nagyon bejön mostanság a népnek.

Te pedig vinnyoghatsz, ehhez derűsen megadjuk a jogot :)
Törölt nick Creative Commons License 2008-04-18 21:50:59 9
Abban bízom, hogy egyszer még visszahullik ez a sok szar őJelsége fejére.
bübüke orbitális! Creative Commons License 2008-04-18 21:43:05 5
Gaz Orbán mindenkit jól "megsztrájkoltat".
nyarisport Creative Commons License 2008-04-18 21:40:03 4
Te is sztrajkolhatnal.
geszthi Creative Commons License 2008-04-18 21:39:07 3
Ez aljas ragalom! :-)))

toloba Creative Commons License 2008-04-18 21:37:36 1
0
A hozzászólás:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008-04-18 21:36:49 -

Orbán Viktor megsztrájkoltatta a MÁV-ot, most meg a BKV-t, mert miniszterelnök szeretne lenni a káoszt előidézve. Előrehozott választásokat akar előidézni. Ki lesz a következő? Hallottam valami orvossztrájkról is...

 

Már nem azért, a vasutasok tényleg sztrájkolnának maguktól az egészségügyi törvény miatt?

A BKV sofőrök ténylek sztrájkolnának a BKV közép és hosszútávú finanszírozási kérdései miatt, meg "paraméterkönyv" miatt??

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!