|
|
|
|
 |
Eleon Nóra
2008-04-14 17:06:46
|
126
|
| Milyen reformokat? Hisz most mondta, hogy azok nem lesznek. |
|
A hozzászólás:
 |
Kivlov
2008-04-14 15:46:51
|
125
|
Pár napja még azt mondta kúrcsány, hogy csak akkor adná át a miniszterelnöki posztot, ha olyasvalaki lépne a helyére, aki nála intenzívebben képviseli a reformokat.
Erre tessék.
Úgy jártunk ezzel is, mint a népszavazás politikai következményeivel. Majom.
takarodjon már a levesbe. |
|
Előzmény:
 |
Ipari-antidepresszió
2008-04-14 00:22:49
|
-
|
Gyurcsány nem csinál reformokat, hisz ő a baloldali szocialista párt miniszterelnöke, aki segíti a kisembereket, akik ezért rászavaznak.
Gyurcsány középtávon sem akar adóreformot
Az emberek lenépszavazták a reformokat. Hát jó, ha nem tudunk ellene tenni, akkor álljunk a 3 millió igen szavazat élére. Pont. Ez történik most.
Miért nem csináltok reformokat? - kérdezheti a Fidesz.
Mert le lehet népszavazni és le is népszavazzák! - válaszolhatja az MSZP.
Reformok követelésében az SZDSZ meg verhetetlen. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|