Keresés

Részletes keresés

freelander2005 Creative Commons License 2008-04-14 12:08:42 114
Igen csak az epp arra jo hogy, eltakarja, hogy valojaban az allmadossag nott..
A hozzászólás:
lcoder Creative Commons License 2008-04-14 12:04:17 111
A GDP arányos államadósság (amit mostanság leginkább használni szoktak) csökkent.
Előzmény:
seabeast Creative Commons License 2008-04-14 10:55:04 104
Ha jól tudom az államadósság de facto növekedett, csak én lassabban mint a megtermelt nemzeti összetermék, ezért írtam azt amit.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!