|
|
|
|
 |
lcoder
2008-04-14 12:04:17
|
111
|
| A GDP arányos államadósság (amit mostanság leginkább használni szoktak) csökkent. |
|
 |
nyugatioldal
2008-04-14 10:58:17
|
106
|
| Igen, de az államadósságnak ez a lényege:olyan célra fordítani a plussz forrást, ami megtérül. Ha az össz hazai termék nő és nő az adóbevétel akkor többet lehet a kamatterhen kívül másra is fordítani (ha a kamateher kisebb arányban nő). |
|
A hozzászólás:
 |
seabeast
2008-04-14 10:55:04
|
104
|
Ha jól tudom az államadósság de facto növekedett, csak én lassabban mint a megtermelt nemzeti összetermék, ezért írtam azt amit.
|
|
Előzmény:
 |
lcoder
2008-04-14 10:51:16
|
102
|
és az egész Orbán-kormány belengő jellegzetes arrogáns magatartás Akkor Fletóék kormányzását mi lengi be ? A békákat sem kérdezik meg ha lecsapolják a mocsarat...
az államadósság meg minimum stagnált A GDP arányos államadósság csökkent 98-02 között. Mindezt gyakoraltilag nagyobb privatizáció nélkül.
Jó, valóban nem tűnt jó húzásnak a belső fogyasztás fölpörgetése a ciklus másdik felében Akkor ez nem volt annyira rossz húzás. Volt pár szar dolog ami akkor összejött a világban amit rövid távon kompenzálni kellett. Dotcom lufi, szeptember 11. De Megyóék időszakában az egyetlen nagyobb katasztrófa az volt hogy az MSZP/SZDSZ volt kormányon. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|