Keresés

Részletes keresés

lcoder Creative Commons License 2008-04-14 12:04:43 112
Fletóék meg nem 2002-ben kezdtek kormányozni Megyóval ?
holalé Creative Commons License 2008-04-14 11:28:04 108

 

 

 

dehogynem, és ha jól emlékezem még dél-amerika is összeomlott....

 

A hozzászólás:
nyugatioldal Creative Commons License 2008-04-14 10:52:28 103
Az orosz válság nem 98-ban volt?
Előzmény:
lcoder Creative Commons License 2008-04-14 10:51:16 102
és az egész Orbán-kormány belengő jellegzetes arrogáns magatartás
Akkor Fletóék kormányzását mi lengi be ? A békákat sem kérdezik meg ha lecsapolják a mocsarat...

az államadósság meg minimum stagnált
A GDP arányos államadósság csökkent 98-02 között. Mindezt gyakoraltilag nagyobb privatizáció nélkül.

Jó, valóban nem tűnt jó húzásnak a belső fogyasztás fölpörgetése a ciklus másdik felében
Akkor ez nem volt annyira rossz húzás. Volt pár szar dolog ami akkor összejött a világban amit rövid távon kompenzálni kellett. Dotcom lufi, szeptember 11. De Megyóék időszakában az egyetlen nagyobb katasztrófa az volt hogy az MSZP/SZDSZ volt kormányon.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!