|
|
|
|
 |
lcoder
2008-04-14 12:04:43
|
112
|
| Fletóék meg nem 2002-ben kezdtek kormányozni Megyóval ? |
|
 |
holalé
2008-04-14 11:28:04
|
108
|
dehogynem, és ha jól emlékezem még dél-amerika is összeomlott....
|
|
A hozzászólás:
 |
nyugatioldal
2008-04-14 10:52:28
|
103
|
| Az orosz válság nem 98-ban volt? |
|
Előzmény:
 |
lcoder
2008-04-14 10:51:16
|
102
|
és az egész Orbán-kormány belengő jellegzetes arrogáns magatartás Akkor Fletóék kormányzását mi lengi be ? A békákat sem kérdezik meg ha lecsapolják a mocsarat...
az államadósság meg minimum stagnált A GDP arányos államadósság csökkent 98-02 között. Mindezt gyakoraltilag nagyobb privatizáció nélkül.
Jó, valóban nem tűnt jó húzásnak a belső fogyasztás fölpörgetése a ciklus másdik felében Akkor ez nem volt annyira rossz húzás. Volt pár szar dolog ami akkor összejött a világban amit rövid távon kompenzálni kellett. Dotcom lufi, szeptember 11. De Megyóék időszakában az egyetlen nagyobb katasztrófa az volt hogy az MSZP/SZDSZ volt kormányon. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|