Keresés

Részletes keresés

nyugatioldal Creative Commons License 2008-04-14 10:56:08 105

Majd én. :-)))))))))

Ezek után, hogy minden felelősséget rámtolnak, kénytelen leszek, nem?

lcoder Creative Commons License 2008-04-14 09:19:28 91
Na itt kezdődik a gond.
A hozzászólás:
ReVox Populi Creative Commons License 2008-04-14 09:18:18 90
"Adott esetben az anyósülésen levő max csak szövegelheti, hogy behúzza a kéziféket, ráncigálja az ormányt.

De nem fér hozzá, hisz nem ő ormányoz..."

 

6 éve viszont nem csak az anyósülésen ugatnak, hanem a kormánynál ülők sem tesznek egyebet, csak - ahogy ők mondják - kommunikálnak. Kormányozni meg ki fog?

Előzmény:
nyugatioldal Creative Commons License 2008-04-14 09:15:20 88

Adott esetben az anyósülésen levő max csak szövegelheti, hogy behúzza a kéziféket, ráncigálja az ormányt.

De nem fér hozzá, hisz nem ő ormányoz...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!