|
|
|
|
 |
nyugatioldal
2008-04-14 10:56:08
|
105
|
Majd én. :-)))))))))
Ezek után, hogy minden felelősséget rámtolnak, kénytelen leszek, nem? |
|
 |
lcoder
2008-04-14 09:19:28
|
91
|
| Na itt kezdődik a gond. |
|
A hozzászólás:
 |
ReVox Populi
2008-04-14 09:18:18
|
90
|
| "Adott esetben az anyósülésen levő max csak szövegelheti, hogy behúzza a kéziféket, ráncigálja az ormányt.
De nem fér hozzá, hisz nem ő ormányoz..."
6 éve viszont nem csak az anyósülésen ugatnak, hanem a kormánynál ülők sem tesznek egyebet, csak - ahogy ők mondják - kommunikálnak. Kormányozni meg ki fog? |
|
Előzmény:
 |
nyugatioldal
2008-04-14 09:15:20
|
88
|
Adott esetben az anyósülésen levő max csak szövegelheti, hogy behúzza a kéziféket, ráncigálja az ormányt.
De nem fér hozzá, hisz nem ő ormányoz... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|