|
|
|
|
 |
Törölt nick
2008-04-15 18:29:53
|
130
|
Már eszembejutott, épített 7 km-t.
Ez csak arra elég, mint a Kohn tojásai 1 Ft-ért, szemben Grün tojásaival 3 Ft-ért. Csak Kohn-nál éppen szünetel a tojáseladás, mert elfogyott..... |
|
 |
mibi
2008-04-14 09:04:45
|
82
|
http://www.nif.hu/
Ajánlom figyelmedbe. Van benne egy animáció is arról, hogy mikor mi épült. tanulságos! |
|
A hozzászólás:
 |
lcoder
2008-04-14 08:35:38
|
67
|
| Azt nem tudom hogy merre épített, de hogy épített az tény, Megyóék idején elég sok cikk is volt erről, még itt az indexen is. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|