Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008-04-15 18:26:14 129
Hát épített?
TopMan Creative Commons License 2008-04-14 08:19:49 60
Az a lényeg, hogy az 0rbán síkterepen épített 17 km-erét a viaduktal hasonlítsuk össze, mert akkor látványos a dolog. Arra vigyázz, hogy véletlenül se vegyél elő megy0 féle síkterepes beruházást, mert akkor az jön ki, hogy 0rbiék lenyúlták min. a pénz felét!!!!!!!!!!
A hozzászólás:
lcoder Creative Commons License 2008-04-14 08:16:30 59
Akárhogy is nézzük, a pályáztatás hiánya miatt annyit baszogatott Orbán lényegesen olcsóbban épített autópályát mint Megyóék.
Előzmény:
TopMan Creative Commons License 2008-04-14 08:14:24 56
0rbánék is megépítették volna, amint a vegyépszer kész a tervre. Képzeld el mennyi zsozsó mehetett volna 0rbán offshore számláira. Szívhatja is a fogát rendesen.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!