|
|
|
|
 |
TopMan
2008-04-14 08:19:49
|
60
|
| Az a lényeg, hogy az 0rbán síkterepen épített 17 km-erét a viaduktal hasonlítsuk össze, mert akkor látványos a dolog. Arra vigyázz, hogy véletlenül se vegyél elő megy0 féle síkterepes beruházást, mert akkor az jön ki, hogy 0rbiék lenyúlták min. a pénz felét!!!!!!!!!! |
|
A hozzászólás:
 |
lcoder
2008-04-14 08:16:30
|
59
|
| Akárhogy is nézzük, a pályáztatás hiánya miatt annyit baszogatott Orbán lényegesen olcsóbban épített autópályát mint Megyóék. |
|
Előzmény:
 |
TopMan
2008-04-14 08:14:24
|
56
|
| 0rbánék is megépítették volna, amint a vegyépszer kész a tervre. Képzeld el mennyi zsozsó mehetett volna 0rbán offshore számláira. Szívhatja is a fogát rendesen. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|