Keresés

Részletes keresés

Főtitkár Creative Commons License 2008-04-14 14:54:14 124

ez úgy van eftás, hogy aki három-négy betűt ismer csak, az bizony elkedvetlenedik 3 másodperc után

 

 

fityisz Creative Commons License 2008-04-14 07:24:36 36

Neked nem ilyen rosszak? Te is kapsz valamit? :)

 

 

:)

 

:):):):):):):):):)))))))))))))))))))))

Jimmy the Hand Creative Commons License 2008-04-14 07:18:55 35
"Életem legrosszabb 3 másodperce volt."

Hű, de gyorsan olvasol.
A hozzászólás:
TopMan Creative Commons License 2008-04-14 07:13:16 33
Ilyen rosszak a tapasztalataid? Mennyire el lehetsz keseredve, amikor a fideSS "ötleteit" hallod :)))))
Pl. az egészségügy átalakításáról. Nemrég olvastam az erre vonatkozó programjukat :))))) Életem legrosszabb 3 másodperce volt.
Előzmény:
Jimmy the Hand Creative Commons License 2008-04-14 07:09:38 31
-De az mszp mondta.
-Akkor úgy szar, ahogy van.


De ha egyszer ez a tapasztalat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!