|
|
|
|
 |
Főtitkár
2008-04-14 14:54:14
|
124
|
ez úgy van eftás, hogy aki három-négy betűt ismer csak, az bizony elkedvetlenedik 3 másodperc után
|
|
 |
fityisz
2008-04-14 07:24:36
|
36
|
Neked nem ilyen rosszak? Te is kapsz valamit? :)
:)
:):):):):):):):):))))))))))))))))))))) |
|
 |
Jimmy the Hand
2008-04-14 07:18:55
|
35
|
"Életem legrosszabb 3 másodperce volt."
Hű, de gyorsan olvasol. |
|
A hozzászólás:
 |
TopMan
2008-04-14 07:13:16
|
33
|
Ilyen rosszak a tapasztalataid? Mennyire el lehetsz keseredve, amikor a fideSS "ötleteit" hallod :))))) Pl. az egészségügy átalakításáról. Nemrég olvastam az erre vonatkozó programjukat :))))) Életem legrosszabb 3 másodperce volt. |
|
Előzmény:
 |
Jimmy the Hand
2008-04-14 07:09:38
|
31
|
-De az mszp mondta. -Akkor úgy szar, ahogy van.
De ha egyszer ez a tapasztalat. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|