Keresés

Részletes keresés

Kivlov Creative Commons License 2008-04-14 15:46:51 125

Pár napja még azt mondta kúrcsány, hogy csak akkor adná át a miniszterelnöki posztot, ha olyasvalaki lépne a helyére, aki nála intenzívebben képviseli a reformokat.

Erre tessék.

Úgy jártunk ezzel is, mint a népszavazás politikai következményeivel. Majom.

takarodjon már a levesbe.

ReVox Populi Creative Commons License 2008-04-14 09:32:28 94

"Gyurcsány középtávon sem akar adóreformot"

 

Középtáv? Muhahaha...

 

Fletó elmegy a kormányzati jósdába Szilvásihoz.

Fletó: Meddig leszek miniszterelnök?

Szilvási: Tíz..

Fletó: tíz mi? év, hó, nap?

Szilvási: 10, 9, 8, 7, 6...

Ciffa Creative Commons License 2008-04-14 09:20:10 92
1994-től kezdve mindig a szocikra szavaztam.
de most azt kérdezem, hogy mi a fenéről beszél ez az ember??? mármint gyurcsány.
tönkretette az országot, tönkretette az mszp-t és a párt tagságát is.
micsoda szöveg az, hogy nem akar az üzleti életbe visszamenni?
úgy gondolja, hogy meg akar maradni a baloldal élén???
hát ha nem akar az üzleti világba visszamenni akkor menjen inkább filmkritikusnak vagy plasztikai sebésznek. azokhoz is ért legalább annyira mint a politikához és az ország vezetéséhez. a baloldalnak nincs szüksége egy olyan vezetőre akit az ország utál és csak akkor nyerhet választást ha a másik oldalra egy még inkább utált vezető kerül.
mert emiatt lehet orbán sanszos egyedül. mármint, hogy orbánt utálta az ország, de gyurcsány még ezt az utált valakit is meg tudta szerettetni az emberekkel. :(



Jimmy the Hand Creative Commons License 2008-04-14 07:13:01 32
"Szerintem középtávon is el kell felejteni az adóreformot" - jelentette ki a miniszterelnök az MTV A aszólás szabadsága című műsorában vasárnap este.

Na kíváncsi vagyok, mit fog mondani 2010-ben. Addigra biztosan megérik a helyzet egy jóléti adóreformra.
wizes Creative Commons License 2008-04-14 05:36:53 20

Erre kaptam tennap fel az agyvizem: nem lehet végrehajtani ha az ellenzék ennyire gátolja.

Barom!

Ez feles tűrvény!!!

 

El köll magorázni és majd a hülye nép megérti!!

Volt ilyen? neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem!!!!!!!!!!!!!!!

seggek!!!

==T== Creative Commons License 2008-04-14 04:28:25 16
És ez az ember lenne a reformok embere? Ez az ember - bár az ember kicsit erős - nem több, mint pusztán a nagy elQúró---
unbreakable Creative Commons License 2008-04-14 02:46:37 15
A REFORM nem az , hogy új címszavakat találunk a pénzbehajtásra.
molar Creative Commons License 2008-04-14 01:48:37 12

 

Reform = állami pénz (közpénz) magánzsebbe pumpálása.

 

Legalábbis az SZDSZ elképzelése szerint, amit az MSZP általában kettőt előre, egyet hátra lépéskombinációval támogat.

 

BigBacon Creative Commons License 2008-04-14 01:38:01 10

"Hát jó, ha nem tudunk ellene tenni, akkor álljunk a 3 millió igen szavazat élére. Pont."

 

És miután a 3 miller szavazat élére álltunk, előrehozott választást csinálunk :-)

attilabacsi Creative Commons License 2008-04-14 00:38:50 2

Miért nem csináltok reformokat? - kérdezheti a Fidesz.

Mert le lehet népszavazni és le is népszavazzák! - válaszolhatja az MSZP.

 

Ehem...

 

Hat... csoda?

 

Ha a kocsidat a soforod reszegen nekivezeti a fanak, te megszavaznad hogy o vezesse az automentot is amivel hazavontatjak?

 

 

 

 

 

Phat_Mammma Creative Commons License 2008-04-14 00:27:50 1

Ha csel van, akkor én bucsuz0m.

 

:-)

A hozzászólás:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008-04-14 00:22:49 -

Gyurcsány nem csinál reformokat, hisz ő a baloldali szocialista párt miniszterelnöke, aki segíti a kisembereket, akik ezért rászavaznak.

 

Gyurcsány középtávon sem akar adóreformot

 

Az emberek lenépszavazták a reformokat. Hát jó, ha nem tudunk ellene tenni, akkor álljunk a 3 millió igen szavazat élére. Pont. Ez történik most.

 

Miért nem csináltok reformokat? - kérdezheti a Fidesz.

Mert le lehet népszavazni és le is népszavazzák! - válaszolhatja az MSZP.

 

Reformok követelésében az SZDSZ meg verhetetlen.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!