Keresés

Részletes keresés

y3k Creative Commons License 2008-04-13 11:35:21 387

Ja, ha huzol is egy Quadot:)))

Igy eselyes a 400 biza.

A hozzászólás:
KTTech Creative Commons License 2008-04-13 11:01:45 386
OFF:

Core2Quad 6600 2400MHz-es proci 3600MHz-en (1.55V mellett), 4 db 320GB-s WD 7200 RE2 HDD (RAID01-ben) + 1 db 320-as Samu, GA-X38-DQ6 alaplap, 2GB RAM (most jön mellé még 2), 8800GTS-512 @ 775MHz (gyári 650 lenne)... +ventik (4 db 12-es), Audigy2ZS előlappal, 2 optika, beépített kártyaolvasó... az 500W-os iGreen táp gyorsan belemelegszik, pedig a ház aljában van, és hideg levegőt szív befele, de meleget fúj ki... ha jól számoltam, csak a proci fogyaszt 200-210W-ot, a videó még mellé 180-at. De csak általános számítások szerint, max-ra terhelve mindent. Ezért szeretnék utána járni a dolognak. Mindenestre egy biztos: villámgyors a gép, minden tekintetben :D
Előzmény:
y3k Creative Commons License 2008-04-13 10:52:57 385
Nincs sajnos, de nagyon soknak tunik a sacc, ennyihez ket durva videokari kell.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!