|
|
|
|
 |
KTTech
2008-04-13 11:01:45
|
386
|
OFF:
Core2Quad 6600 2400MHz-es proci 3600MHz-en (1.55V mellett), 4 db 320GB-s WD 7200 RE2 HDD (RAID01-ben) + 1 db 320-as Samu, GA-X38-DQ6 alaplap, 2GB RAM (most jön mellé még 2), 8800GTS-512 @ 775MHz (gyári 650 lenne)... +ventik (4 db 12-es), Audigy2ZS előlappal, 2 optika, beépített kártyaolvasó... az 500W-os iGreen táp gyorsan belemelegszik, pedig a ház aljában van, és hideg levegőt szív befele, de meleget fúj ki... ha jól számoltam, csak a proci fogyaszt 200-210W-ot, a videó még mellé 180-at. De csak általános számítások szerint, max-ra terhelve mindent. Ezért szeretnék utána járni a dolognak. Mindenestre egy biztos: villámgyors a gép, minden tekintetben :D |
|
A hozzászólás:
 |
y3k
2008-04-13 10:52:57
|
385
|
| Nincs sajnos, de nagyon soknak tunik a sacc, ennyihez ket durva videokari kell. |
|
Előzmény:
 |
KTTech
2008-04-13 10:20:20
|
384
|
És még én használom sokat a gépem :D 1870-el adtam át... és korábban vettem, mint Te :D:D:D
Tényleg: itt ugyan nagy OFF, de azért megkérdezem: nincs valakinek egy teljesítménymérője, 1-2 napos teszt erejéig...? kíváncsi lennék mennyit eszik a gépem, amikor rendesen dolgozik... Saccperkb-re olyan 410-440W felvett teljesítményre tippelnék, monitor és kiegészítők nélkül... de jó lenne tudni :D |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|