Keresés

Részletes keresés

y3k Creative Commons License 2008-04-13 10:52:57 385
Nincs sajnos, de nagyon soknak tunik a sacc, ennyihez ket durva videokari kell.
A hozzászólás:
KTTech Creative Commons License 2008-04-13 10:20:20 384
És még én használom sokat a gépem :D 1870-el adtam át... és korábban vettem, mint Te :D:D:D

Tényleg: itt ugyan nagy OFF, de azért megkérdezem: nincs valakinek egy teljesítménymérője, 1-2 napos teszt erejéig...? kíváncsi lennék mennyit eszik a gépem, amikor rendesen dolgozik... Saccperkb-re olyan 410-440W felvett teljesítményre tippelnék, monitor és kiegészítők nélkül... de jó lenne tudni :D
Előzmény:
madgie Creative Commons License 2008-04-13 08:48:22 382
Az enyim most 1725-nél áll :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!