|
|
|
|
 |
y3k
2008-04-13 10:52:57
|
385
|
| Nincs sajnos, de nagyon soknak tunik a sacc, ennyihez ket durva videokari kell. |
|
A hozzászólás:
 |
KTTech
2008-04-13 10:20:20
|
384
|
És még én használom sokat a gépem :D 1870-el adtam át... és korábban vettem, mint Te :D:D:D
Tényleg: itt ugyan nagy OFF, de azért megkérdezem: nincs valakinek egy teljesítménymérője, 1-2 napos teszt erejéig...? kíváncsi lennék mennyit eszik a gépem, amikor rendesen dolgozik... Saccperkb-re olyan 410-440W felvett teljesítményre tippelnék, monitor és kiegészítők nélkül... de jó lenne tudni :D |
|
Előzmény:
 |
madgie
2008-04-13 08:48:22
|
382
|
| Az enyim most 1725-nél áll :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|