Keresés

Részletes keresés

madgie Creative Commons License 2008-04-13 08:48:22 382
Az enyim most 1725-nél áll :)
A hozzászólás:
y3k Creative Commons License 2008-04-12 23:17:35 381

30000 ora a gari, ennek ketszerese a varhato elettartam:)

Előzmény:
Sanya_67 Creative Commons License 2008-04-12 22:44:23 378

Azóta előtte ülök:)))  Örülök, hogy nem rémültem meg a majd 2000 órás használattól és megvettem KTTech-től.

Az a baj hogy két esküvői melót újből éne csinláni mi lesz ha be is állítja KTTech??:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!