Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008-04-13 09:48:00 383
azt még megvárom én is, addig marad a tv is a szobában:)
A hozzászólás:
y3k Creative Commons License 2008-04-12 23:15:09 380

Szep uj AdobeRgb vilag, en meg karacsonyig varok, azt csicsergik lesz 24-es verzio, meglassuk:)

Előzmény:
KTTech Creative Commons License 2008-04-12 22:29:08 377
Holnap este az lesz az első, hogy ráuszítom a kalibrálómat :) A mai napot meg túlélem a PH!-s értékekkel :D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!