Keresés

Részletes keresés

y3k Creative Commons License 2008-04-12 23:15:09 380

Szep uj AdobeRgb vilag, en meg karacsonyig varok, azt csicsergik lesz 24-es verzio, meglassuk:)

A hozzászólás:
KTTech Creative Commons License 2008-04-12 22:29:08 377
Holnap este az lesz az első, hogy ráuszítom a kalibrálómat :) A mai napot meg túlélem a PH!-s értékekkel :D
Előzmény:
y3k Creative Commons License 2008-04-12 18:49:45 372
Pixel hiba meg nem volt 22-esen, de az rgb biza mar nincs osszelove, 100-on all mindegyik, a kontraszt meg 50-en van, de ugy van jol. Szoval orig az, de mindenkeppen kalibtalni kell, 969096 kornyeken csiped meg a 6500K-t.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!