|
|
|
|
 |
y3k
2008-04-12 23:15:09
|
380
|
Szep uj AdobeRgb vilag, en meg karacsonyig varok, azt csicsergik lesz 24-es verzio, meglassuk:) |
|
A hozzászólás:
 |
KTTech
2008-04-12 22:29:08
|
377
|
| Holnap este az lesz az első, hogy ráuszítom a kalibrálómat :) A mai napot meg túlélem a PH!-s értékekkel :D |
|
Előzmény:
 |
y3k
2008-04-12 18:49:45
|
372
|
| Pixel hiba meg nem volt 22-esen, de az rgb biza mar nincs osszelove, 100-on all mindegyik, a kontraszt meg 50-en van, de ugy van jol. Szoval orig az, de mindenkeppen kalibtalni kell, 969096 kornyeken csiped meg a 6500K-t. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|